SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Pohybowanie w hre

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre EmptyŠt január 01, 2009 10:50 pm

Toto nieje zamer ale zatial som neprisiel preco a nwiem ani ci chyba je na serwery abo w clientowi hned ako nato pridem budem was informowat zatial si toto newsimajte ja to co najskor wyriesim..pripadne nawrhy na riesenie uwitam a ak budete mat prawdu a wyriesite problem budete odmeneny
Návrat hore Goto down
SasukesDestiny
naruto member
SasukesDestiny


Počet príspevkov : 33
Registration date : 25.12.2008

Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre EmptyŠt január 01, 2009 11:12 pm

Chyba v klientovi
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre EmptyŠt január 01, 2009 11:20 pm

SasukesDestiny napísal:
Chyba v klientovi
hmm ...myslim ze uz aj wiem kde.
Návrat hore Goto down
SasukesDestiny
naruto member
SasukesDestiny


Počet príspevkov : 33
Registration date : 25.12.2008

Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre EmptyŠt január 01, 2009 11:22 pm

Napisane mate server 1.04H+S3 ale klient ma verziu 1.04x
nevravim ze to je verziou ale chyba je hozhodne v klientovi a mozno pomoze pouzit originalny klient z MU Korea.(Ale ten je cely v korejcine takze keby to pomohlo niekto by musel robit preklad do anglictiny alebo slovenciny Smile
Návrat hore Goto down
SasukesDestiny
naruto member
SasukesDestiny


Počet príspevkov : 33
Registration date : 25.12.2008

Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre EmptyŠt január 01, 2009 11:27 pm

Prepacte za double post ale asi to bude Data/Player dakde v skinoch a tiez mi je podozrive v klientovi to Data/a a Data/aa
Tu je teda original 1.04H klient : http://muweb.nefficient.co.kr/muweb/MU1_04q_Full.zip
ftp://muonline.nefficient.co.kr/pub/muonline/MU1_04H+_TPatch.zip
Ja sa teda skusim napojit s tymto klientom pokial mi to hned nehodi DC Very Happy
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre EmptyŠt január 01, 2009 11:47 pm

SasukesDestiny napísal:
Prepacte za double post ale asi to bude Data/Player dakde v skinoch a tiez mi je podozrive v klientovi to Data/a a Data/aa
Tu je teda original 1.04H klient : http://muweb.nefficient.co.kr/muweb/MU1_04q_Full.zip
ftp://muonline.nefficient.co.kr/pub/muonline/MU1_04H+_TPatch.zip
Ja sa teda skusim napojit s tymto klientom pokial mi to hned nehodi DC Very Happy
hodi ti to DC to je jasne a ja uz wiem kde je chyba ale dobre si wrawel tak mi napis sukromnu sprawu a dohodneme sa o odmene..

/Lock
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pohybowanie w hre Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pohybowanie w hre   Pohybowanie w hre Empty

Návrat hore Goto down
 
Pohybowanie w hre
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Pre Adminov od vás :: Bugy a chyby v hre-
Prejdi na: