SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 download HELP

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
lamerkoo
Noob



Počet príspevkov : 8
Registration date : 01.01.2009

download HELP Empty
OdoslaťPredmet: download HELP   download HELP EmptyŠt január 01, 2009 10:56 pm

prosim vas neviete mi niekto poradit preco mi nejde stiahnut klient s hell share pise mi to tam furt toto:Na serveru jsou využity všechny free download sloty pro danou IP, využijte FULL download. alebo toto:Vyčkejte okamžik mezi jednotlivými požadavky. som uz aj vypol ne t a zapol a nepomohlo nic vobec mi to nejde pls help Sad,to je blbost ze by ten download bolo furt plny ...
Návrat hore Goto down
Anupev
Moderátor
Anupev


Počet príspevkov : 73
Location : Trenčín
Registration date : 08.12.2008

download HELP Empty
OdoslaťPredmet: Re: download HELP   download HELP EmptyŠt január 01, 2009 11:10 pm

zlá sekcia, presunul som ti to Cool

a tvoj problém, skús chvíľu počkať, očividne veľa ľudí sťahuje a je to plné, skús to každých desať minút a uvidíš.
Návrat hore Goto down
lamerkoo
Noob



Počet príspevkov : 8
Registration date : 01.01.2009

download HELP Empty
OdoslaťPredmet: Re: download HELP   download HELP EmptyŠt január 01, 2009 11:11 pm

Anupev napísal:
zlá sekcia, presunul som ti to Cool

a tvoj problém, skús chvíľu počkať, očividne veľa ľudí sťahuje a je to plné, skús to každých desať minút a uvidíš.

oki dik moc
Návrat hore Goto down
Sponsored content





download HELP Empty
OdoslaťPredmet: Re: download HELP   download HELP Empty

Návrat hore Goto down
 
download HELP
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Pre Adminov od vás :: Technická podpora-
Prejdi na: