SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Let's take up those events ^^

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
husticik
Noob
husticik


Počet príspevkov : 10
Age : 31
Registration date : 02.01.2009

Let's take up those events ^^ Empty
OdoslaťPredmet: Let's take up those events ^^   Let's take up those events ^^ EmptyUt január 06, 2009 1:30 pm

Cafte mam jeden napad na eventy.
Co keby okrem individualnych, by sa robili aj skupinove eventy. Napriklad 2 krat do tyzdne by sa na stranke objavila hodina a datum eventu. Do eventu by sa prihlasili hraci. Admin alebo Gmka by z nich spraivli skupiny s rovnakym poctom hracov, aby to bolo vyrovnane (napriklad 2 skupiny po 4 ludi, 4 skupiny po 2 ludi a tak). Kazda skupina by mala svojho vodcu a v skupine by si hraci dali party aby sa mohli len medzi sebou dorozumievat. Potom by ste zadali ulohu, ktoru skupina ma splnit. Napriklad doneste mi 5 BoH 1 Legendary gloves 1 Storm Crow a tak dalej, aby si to skupina rozvrhla na kazdeho clena napriklad 1 vec a vydali sa to hladat. Po nazbierani potrebnych itemov, bude stacit ak vodca skupiny pride a da trade gmku ( ktore moze byt napriklad v lore v bare ) a odovzda mu veci. Vyhrava skupina, ktora tento event splni najskor ( casovy limit by som nedaval, lebo predsa vsetci chceme vitaza Very Happy). Ak by bolo vela teamov napriklad 4 tak by sa odmenili prve 2 miesta.
Odmenou by mohol byt port do mapky zo zajacikmy alebo pridanie opt do veci pre kazdeho hraca. ( proste nieco take co by si hraci zvolili a boli by to odpovedajuce vynalozenej sile na splnenie ulohy afro )

No som zvedavy ako sa vam tento napad pacil tak sa zatial majte Very Happy a uvazujte.
Návrat hore Goto down
ryzovnik
Admin
ryzovnik


Počet príspevkov : 92
Age : 31
Registration date : 07.12.2008

Let's take up those events ^^ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Let's take up those events ^^   Let's take up those events ^^ EmptyUt január 06, 2009 2:41 pm

podla mna je to dost v pohode napad az na to ze to zabera dost casu a pri nasom casovom zatazeni by sme na to mali teraz asi len jedno GM ale mozme to v blizkej dobe skusit.
Návrat hore Goto down
husticik
Noob
husticik


Počet príspevkov : 10
Age : 31
Registration date : 02.01.2009

Let's take up those events ^^ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Let's take up those events ^^   Let's take up those events ^^ EmptyUt január 06, 2009 2:45 pm

Jasne zabere to vela casu, ale keby sa to robilo raz do tyzdna nebol by to taky problem snaad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Let's take up those events ^^ Empty
OdoslaťPredmet: Re: Let's take up those events ^^   Let's take up those events ^^ Empty

Návrat hore Goto down
 
Let's take up those events ^^
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Pre Adminov od vás :: Návrhy a pripomienky-
Prejdi na: