SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kmin,Kmin,Kmin

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Lionel
Game Master
Lionel


Počet príspevkov : 8
Registration date : 08.12.2008

Kmin,Kmin,Kmin Empty
OdoslaťPredmet: Kmin,Kmin,Kmin   Kmin,Kmin,Kmin EmptyŠt január 08, 2009 7:29 pm

*Uz druhy krat bol prichyteny pri kempeni v arene tak dostava odomna port do Exilu co sa da nazvat aj ako banom do 9.1. 17:05 ,*
-pre upresnenie mojich trestov ked vas prichytim pri kempeni v arene:1x=port do lorencie,2x=port do Exilu na 1den,3x=Exil2dni,4x=Exil3dni,5a viacx=Exil99dni,-Aj ja som len clovek tak to znamena ze aj ja berem uplatky no tie su dane podla mojej nalady,,-
-Tento topic by nemal byt v tejto teme no bohuzial som to nevedel nikde inde umiestnit tak by som chcel poziadat pana ryzovnika nech stym nieco spravi-
Návrat hore Goto down
Anupev
Moderátor
Anupev


Počet príspevkov : 73
Location : Trenčín
Registration date : 08.12.2008

Kmin,Kmin,Kmin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kmin,Kmin,Kmin   Kmin,Kmin,Kmin EmptyPi január 09, 2009 12:49 am

Len doplním že pravidlá tu nie sú pre srandu, a myslím že Kminovy ten oddych len prospeje a bude si môcť prečítať pravidlá!
Bolo vám dovolené kempiť (čo nebýva zvykom), tak nechápem prečo robíte blbosti (provokujete nás).

2.Kempovanie-povolené,ale s rizikom že vás môže hocikedy hocikdo zabiť nakoľko je to PVP,a kempovanie v aréne je prísne zakázané!
Návrat hore Goto down
 
Kmin,Kmin,Kmin
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Pre Adminov od vás :: Problémy s hráčmi-
Prejdi na: