SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 ...Server...

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Anupev
Moderátor
Anupev


Počet príspevkov : 73
Location : Trenčín
Registration date : 08.12.2008

...Server... Empty
OdoslaťPredmet: ...Server...   ...Server... EmptyUt január 13, 2009 11:07 pm

Ľudia, server beží len pár dní ale to čo sa tu deje je žalostné. 47 hráčov je registrovaných a z toho hrajú aktívne 6-7 ľudia! Zamyslite sa trošku a pochopte, koľko dalo roboty vyrobiť fungujúci server (áno, má chyby ale každý server ktorý začínal ich mal) + k tomu máte urobenú peknú stránku. Pokiaľ sa vám nepáči tak je tu kopa možností ako ju premeniť. Čo tak skúsiť napísať PM, alebo hlasovanie, nový topic...

Túto hru sme robili pre vás, aby ste sa zabavili. Je to zadarmo tak neviem v čom je problém. Client sa dá vpohode stiahnúť, patche su tiež volne dostupné. Je pravda že nemôžeme porovnávať SwinncityMU s inými serverami ale pochopte, že tam hrá cca 100, 200 a dokonca až 300 ľudí! Tomu sa už povie hráčska komunita.

Síce to nerád hovorím ale je to pravda, server sa pravdepodobne bude vypínať. Ako som už povedal vyššie, kvôli 6-7 ľuďom sa to neoplatí. Pred spustením servera sme počítali s aspoň 15 ľuďmi online, čo nie je také veľké číslo (pri 43 uživateľoch).
Posledná a jediná možnosť na záchranu servera je, stiahnúť si už konečne toho klienta a začať hrať. Aj keď si myslím že túto správu moc ľudí neprečitá pretože na forum tiež nechodíte, a pokiaľ sa tu ukážete tak asi len na cca 5 minút aby ste si pozreli čo je nové.

Chápem, že niektorí nemali čas na hru (všetcia máme neaké iné povinnosti, či menšie alebo väčšie) tak preto žiadam vás, hráčov aby ste po prečítaní tohto príspevku napísali či máte aspoň záujem o hru alebo ste sa registrovali len tak, "z haluze". Neignorujte to, záleží na vás či bude server pokračovať verejne, alebo len pre pár ľudí súkromne (čo boli ochotný hrať).

Platíte snáď niečo za registráciu? Za stiahnutie clienta? Za patche? Nie, je to zadarmo...

1.Hráte na tomto servery dobrovoľne a zadarmo tak ako my sa o chod servera tiež staráme dobrovoľne a zadarmo.


Kto túto vetu nepozná, tak len poradím že sa jedná o 1 pravidlo.





Ešte som chcel poďakovať ľudom ktorí skutočne hrali a bavilo ich to. Taktiež som nešťastný že sa to takto končí, naozaj sme sa na to tešili, ale skutek utek...
Takže vám, pravým hráčom ďakujeme (snáď viete ktorí ste to)



Moderátor
Anupev
Návrat hore Goto down
Josi
Noob



Počet príspevkov : 10
Age : 34
Registration date : 12.01.2009

...Server... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...Server...   ...Server... EmptySt január 14, 2009 8:34 am

Jo to je prauda ja sem hraval na Husite mohlo tam byt max 200ludi a bilo to furt full. A TO STIM ZE JINE SERVERY SA NEDAJU POROVNAVAT ZESU LEPSIE ANI BY SOM NEPOVEDAL! Ja sem tu od vcerajska a libi se mi tu volavam sem kamaradu a chcel by som to dat aj na stranku husity ad sem jedou! jini prosto ze na husite se to cele .... tak odtial vsetci odchadzej jen par lidi tam je tak jak by vam to nevadilo teda tak je zavolam?


PS: Mne se ossobne nejvis libi ze si muzme vibrat.
Návrat hore Goto down
ryzovnik
Admin
ryzovnik


Počet príspevkov : 92
Age : 31
Registration date : 07.12.2008

...Server... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...Server...   ...Server... EmptyŠt január 15, 2009 5:10 pm

ja by som bol za to keby ide chod servera ďalej aj keby sa vás ľudí zohnalo viac....ale predsa nemáme ramku,net tiež blbne a s Ewinkom pracujeme na novom projekte....takže na to nemáme ani čas ani nič.Nakoľko aj ešte chodíme obaja do školy a na tréningy tak nám to prerástlo cez hlavu.Ešte nad tým budeme uvažovať ale zatiaľ je štart servera v nedohľadne....
Návrat hore Goto down
SasukesDestiny
naruto member
SasukesDestiny


Počet príspevkov : 33
Registration date : 25.12.2008

...Server... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...Server...   ...Server... EmptyŠt január 15, 2009 11:30 pm

Ja osobne som do hry nechodil moc...ale na web som chodil pozriet kazdy den tak aby ste nepowedali! Smile
Vsak uznajte...V Icaruse padadli chaos veci a itemi ktore sa daju ziskat len pri eventoch(Tiez bosovia hry boli niekde v lorencii alebo v nejakej mape lebo vstup do danej mapy nefungoval.)...pokial tie eventy nesli tak ste to vyriesili tak ze ste spristupnili dropovanie vsetkych dostupnych itemov zo vsetkych priser.Stal sa s toho taky "NEPODARENY FUN" Server.Vsak uznajte s tymto cela hra stratila zmysel...tie eventy v hre s toho robia nieco ine ako statie a expenie na fleku...ano snazili ste sa nefunkcne eventy hry nahradit eventami s hry...no bohuzial moc ludi nehralo.
Tak dufam ze ste sa s tymto nerozhodli zavriet server uplne a dufam ze to skusite ked budete mat cas a chut potesit ludi ktory by si chceli zahrat tuto hru a zaroven sa zoznamit s takymi dobrymi Adminmi ako ste vy.
Návrat hore Goto down
ryzovnik
Admin
ryzovnik


Počet príspevkov : 92
Age : 31
Registration date : 07.12.2008

...Server... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...Server...   ...Server... EmptyPi január 16, 2009 5:20 pm

tie eventy fungovali!!! lenze muselo tam byt 2 alebo viac osob.....ale dobre
Návrat hore Goto down
Sponsored content





...Server... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...Server...   ...Server... Empty

Návrat hore Goto down
 
...Server...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» server off
» Server down 5.1 cca od 21:20
» Server off
» Ako bol na tom server?
» Kedy sa spusti priblizne server???

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Ostatné :: Pokec-
Prejdi na: