SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Dotazy, Navrhy .. secko mozne

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Yo'Momma
Noob



Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 4:01 pm

Zdravim,
mam tu par dotazov ... Razz


Preco tu pada v BC1 condor pierko? ... preco nie az niekde BC6-7 alebo kanturu / refuge?
Preco padaju exe 380lvl itemy z present boxov, ked maju ludia par resov? teaoreticky to mali byt najvzacnejsie veci okrem anc setov ... nedal by sa nastavit drop tychto veci z kunduna popr. maya event?


Ono toto je test srvr alebo uz sa ide naostro? ... lebo keby to bol len test srvr, tak by som navrhol, aby staty a resy ostali, ale aby sa zmazali tie itemy...
Aj na eventoch si myslim, ze su moc dobre vyhry, lebo jeden srvr, kde som obl GM, tam robili taketo eventy a nejde to ani rok a musia spravit wipe bo ludia nevedia co s jocami a full setmi

Yo'Momma aka. Peter z 1.E Razz
Návrat hore Goto down
Yo'Momma
Noob



Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 4:42 pm

vy sa predbiehate v tom, kto skor lockne temu?
sak napr. tu https://swinncitymu.slovakforum.net/forum-f1/topic-t53.htm tema vobec neni vyriesena !
nelockujte temy s aktivnym vlaknom, plz Wink
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 4:49 pm

Yo'Momma napísal:
Zdravim,
mam tu par dotazov ... Razz


Preco tu pada v BC1 condor pierko? ... preco nie az niekde BC6-7 alebo kanturu / refuge?
Preco padaju exe 380lvl itemy z present boxov, ked maju ludia par resov? teaoreticky to mali byt najvzacnejsie veci okrem anc setov ... nedal by sa nastavit drop tychto veci z kunduna popr. maya event?


Ono toto je test srvr alebo uz sa ide naostro? ... lebo keby to bol len test srvr, tak by som navrhol, aby staty a resy ostali, ale aby sa zmazali tie itemy...
Aj na eventoch si myslim, ze su moc dobre vyhry, lebo jeden srvr, kde som obl GM, tam robili taketo eventy a nejde to ani rok a musia spravit wipe bo ludia nevedia co s jocami a full setmi

Yo'Momma aka. Peter z 1.E Razz

Takze asi takto poporade...hlawne ako widim pripominas na weci ano padaju owela skor no aj tak si ich nik na seba neoblecie a to hlawne kwoly tomu reset systemu a aj ked ich uz oblecu tak bud neex abo excelente ale s jednym abo dwoma hlupimy optami preto sa exceluje za reny a reny zasa az tak moc nepadaju a ci je to test ..nieje to test..ale nieje to ani naostro je to naostro test..cize sa normalne hra a expia ludia a su nastawenia take ake su a wzdy ked sa najde nejaka chyba ze teda napriklad ako ty wrawis ze tie weci padaju moc skoro tak wiem ze potom ked sa to resne tak to bude sprawene aby to padalo inak..ale tymto necem powedat ze to resnem zajtra abo za tyzden..resnem to wtedy ked uz budem widet ze ludia nebudu mat co robit abo ked uz to budu ciet a budem mat wsetky weci porobene..zatial ale je toto normalny serwer ktory bezi
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 4:51 pm

Yo'Momma napísal:
vy sa predbiehate v tom, kto skor lockne temu?
sak napr. tu https://swinncitymu.slovakforum.net/forum-f1/topic-t53.htm tema vobec neni vyriesena !
nelockujte temy s aktivnym vlaknom, plz Wink

Nie nepredbiehame sa za prwe za druhe ak si tym deam myslel iny serwer je to spam za dalsie je to wyriesene pretoze to bolo kwoly wypnutemu serweru cize tu temu som mal locknut uz ja
Návrat hore Goto down
Yo'Momma
Noob



Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 4:54 pm

chapem, ale aj neexe alebo ex s nahovno optami maju ppci defense ( hlavne u elfa alebo u DL to vidno )
ved neexe 380 helma+9 ma vacsi def ako exe+13 naprred divine a viac ako +9 red spirit ( mozno aj viac ako +13 red spirit neni som si isty )
takze aj ked ma nahovno opty pre dl / elfa ( ked chce byt ene elf hlavne )sa to oplati viac ako keby tam mal nejaky ref
ale ten tipek tam pisal ze mu to stale nejde ^^
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 5:00 pm

Yo'Momma napísal:
chapem, ale aj neexe alebo ex s nahovno optami maju ppci defense ( hlavne u elfa alebo u DL to vidno )
ved neexe 380 helma+9 ma vacsi def ako exe+13 naprred divine a viac ako +9 red spirit ( mozno aj viac ako +13 red spirit neni som si isty )
takze aj ked ma nahovno opty pre dl / elfa ( ked chce byt ene elf hlavne )sa to oplati viac ako keby tam mal nejaky ref
ale ten tipek tam pisal ze mu to stale nejde ^^

wrawis to jak kebyze su souly w shope co niesu a o defense mne osobne nikdy neslo nwiem ako ostatnym..a ked ja som hrawal tak prwy w tabulke behali w scale sete+rate a nic im newadilo ze po serweri behaju ludia ktory maju ex cely GD set wobec ich defense netrapila ale tak prosim kazdy ma na wyber moze bud behat w sete ktory ma welku defense abo w sete ktory ma dobre opty je to nanich co uznaju za lepsie a k tym lockom na temy sa uz newyjadruhejem bo som to powedal predtym
Návrat hore Goto down
Yo'Momma
Noob



Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 5:02 pm

upravim to....
velky defense sa podla mna hodi na zaciatok omnoho viac ako nejak full set, bo potrebujes expit a da ta kazda druha prisera zo zaciatku
potom je set cisto len imidzovou zalezitostou
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyPo január 05, 2009 5:08 pm

kedysi som hral serwer menom Locrus a tam bola mapa Stadium (Arena) ked som si dal na seba ex unicorn set (storm crow) tak ma tam prisery zabijali ani som sa pohnut nemohol potom som si dal na seba ex pad set +rate(najslabsi set na DW a ja som mal MG) a uz ma ziadna priisera nezabila..stym ze je set potom uz len na okrasu mas prawdu no ja ti wrawim ze Defense je pekny option no Rate je lepsi a widel som ludi ktory zabijali ostatnych s Refom ...wrawim ze je to kazdeho wec w akom sete bude chodit moze chodit w ex 380 +9 (aj ked tunit ho bude podla mna dlho) abo moze chodit w slabsom sete co najde ale s lepsimi optami..
Návrat hore Goto down
lamerkoo
Noob



Počet príspevkov : 8
Registration date : 01.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: DISC   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyUt január 06, 2009 1:15 pm

sry ze to pisem sem ale do inej sekcie nejde pridat koment..---- rano ked som cel ist hrat mu tak sa nemozem napojit lebo mi to v kuse dava disc nechapem... ked ostatny hraci su online..
Návrat hore Goto down
Ewinko
Admin
Ewinko


Počet príspevkov : 116
Age : 32
Location : Unknow
Registration date : 07.12.2008

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyUt január 06, 2009 2:08 pm

lamerkoo napísal:
sry ze to pisem sem ale do inej sekcie nejde pridat koment..---- rano ked som cel ist hrat mu tak sa nemozem napojit lebo mi to v kuse dava disc nechapem... ked ostatny hraci su online..

musis si stiahnut nowe main.exe alebo ked si natolko weris mozes si w starom zmenit IP cez hex editor
Návrat hore Goto down
lamerkoo
Noob



Počet príspevkov : 8
Registration date : 01.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyUt január 06, 2009 2:33 pm

Ewinko napísal:
lamerkoo napísal:
sry ze to pisem sem ale do inej sekcie nejde pridat koment..---- rano ked som cel ist hrat mu tak sa nemozem napojit lebo mi to v kuse dava disc nechapem... ked ostatny hraci su online..

musis si stiahnut nowe main.exe alebo ked si natolko weris mozes si w starom zmenit IP cez hex editor



zas to robi to iste Sad
Návrat hore Goto down
husticik
Noob
husticik


Počet príspevkov : 10
Age : 31
Registration date : 02.01.2009

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyUt január 06, 2009 2:34 pm

momentalne ani mne sa nejde pripojit
Návrat hore Goto down
Anupev
Moderátor
Anupev


Počet príspevkov : 73
Location : Trenčín
Registration date : 08.12.2008

Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne EmptyUt január 06, 2009 2:49 pm

https://swinncitymu.slovakforum.net/forum-f6/topic-t62.htm

Stiahnite main.exe a dajte ho do vašej zlošky kde máte MU.
A dosť už v tejto sekcii že vám to nejde, nebojte sa založiť nový topic. To čo ste tu teraz popísali tu nechám ešte pár dni, a potom to zmažem (aj s mjím príspevkom) aby sme tu nem,ali bordel. Tu sa budú rozoberať návrhy atď...

A pokiaľ vám to stále nejde, je možné že server má výpadok. V tom prípade počkajte alebo sa pozrite na forum v ktorom určite bude vypísaná odstávka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dotazy, Navrhy .. secko mozne   Dotazy, Navrhy .. secko mozne Empty

Návrat hore Goto down
 
Dotazy, Navrhy .. secko mozne
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Pre Adminov od vás :: Návrhy a pripomienky-
Prejdi na: