SwinncityMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vitam vas na fore MU-online servera SWINNCITY MU! A už je tu konečne štart servera :)!!!
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mozna to tak bude Lip

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Josi
Noob



Počet príspevkov : 10
Age : 34
Registration date : 12.01.2009

Mozna to tak bude Lip Empty
OdoslaťPredmet: Mozna to tak bude Lip   Mozna to tak bude Lip EmptySt január 14, 2009 9:51 pm

Ahoj tak jako zacat ptal sem se vela ludi ci sem nejdou la ked sem jim pevedal ze je Fena v shope povedali ze FUN SERVER NEBDU HRAT! Podle mne by to malo byt aspon takhle ne ze dam 6 rez za den

Res a lvl nebudu opakovat.
1-10 RES-od 300 lvl
10-25 res-od 350 lvl
25az viac 400 lvl
a expi by som nadctavil arenae od 10 res ale lepsie expi nez tarcan 1/2 Cry WOLF-lespi expi nes arena od 15 res
to v tej lore by som dal prc taky fl;ek pri zavodisty zo servera by sem neudelal Free ale takzy nie jako ja zeza 5 hodin som dal 6 res ale za 5 dni 1 res 2 2az 3dny a tak Podle mne by to tak bilo lepsi a ti veci zo shopu by semdal vsetky prec nechal by sem tam jen bless a to co tam patri imp potiony sipi atd , potom ti feni urco Qvesty taky a ti veci na 3 kridla taky. nevim ci bi to bilo tady mozne ale byva tekej excel bot napr za Bone Blade exc opt zaplatis 20 a 3mil 3 zen a ten robot tam da hodz jaky opt vzdy o 11,12,1,2,3,,4,5,6,7,8,9 atd
a to excelovanie to este napisem seti a pridam asi za kolko to tak chodi na jinich serveroch

Drob by sem dopisali jak by ste suhlasili pak by sme museli ale vsetci hraci dokopy testovat a pisat to sem ad se to opravi . jo a este tu na forku je ze Summoner.soul master,dark knite ,atd co keby do date do 1 temy Trade obchodovanie?


PS : ZA BUZEROVANIE VOPRED DAKUJEM

Zmazané za porušenie pravidiel tady mate stranku takto to bezi na huse a i jinde tak ked kliknete na tu veb ked otvorite toto su tam ti sety ,


Jak se vam to bude libit muze se zepata kamarata odesel z husity ale delal tam vse web vse skoro i drop vse mohl bypomoct vola sa XyXeL mozno poznate


edit by Anupev

1) presunul som ti to lebo si to mal v zlej téme
2) aj keď už server nebeží, to neznamená že pravidlá sa budú porušovať... (link na iný server)
3) server nebol na začiatku FUNko ale pre málo hrajúcich ľudí sa to zmenilo, aj tak nič z toho nebolo
4) nie je vôbec jasné ako to bude so serverom za deň, dva, týždeň...
5) mám taký pocit že si z Česka, tak neviem prečo nepíšeš po česky, tento miš-maš češtiny a slovenčiny je divný a zle sa to číta (pokiaľ si zo slovenska tak teda neviem Question )
Návrat hore Goto down
ryzovnik
Admin
ryzovnik


Počet príspevkov : 92
Age : 31
Registration date : 07.12.2008

Mozna to tak bude Lip Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mozna to tak bude Lip   Mozna to tak bude Lip EmptySt január 14, 2009 10:34 pm

ono to tak bolo....FUN to nebolo nakolko sme chceli hard server s nie moc malymi expami ale za to tazko zohnatelnymi vecami a cim vyssi res tym tazsii....ale uz sme od toho opustili...hralo tu dokopy cca 30 ludi z toho aktivne cca 8....a myslim si ze pre Tolko hracov je zbytocne mat hard server....a neviem jak je to s ewinkom....nakolko mame obaja toho vela v osobnom zivote poslednu dobu ale asi uz server znova nespustil lebo ho takisto ako aj mna presla chut.....boli sme v tom ze ten server bude hrat aj viac ludi a aj ked nie tak aspon skuseny ludia....ale tak co uz server skoncil tak rychlo ako aj zacal.a nase nadeje zostali nevyplnene....mozno sa k tomu niekedy vratime a spravime poriadny server....ale zatial je to v nedohladne....nakolko aj pracujeme na novom projekte.Internetova hra cez prehliadac.Ktora tu este nebola......tak dakujeme hracom co tu hralia dovidenia...........
Návrat hore Goto down
 
Mozna to tak bude Lip
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
SwinncityMU :: Pre Adminov od vás :: Návrhy a pripomienky-
Prejdi na: